NOWOŚCI

ZMIANA ADRESU SIEDZBY WITPOL II

Od dnia 01 Lipca 2015, znajdujemy si? w nowym biurze.

Telewizja Cyfrowa DVB-T

Przygotuj swój Hotel do odbioru nowoczesnej, naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.

Najnowszy system SMART TV

Rewelecyjny system telewizji informacyjnej oraz internetu na ekranie TV bez abonamentów i op?at miesi?cznych jest ju? dost?pny w Polsce !!!
wszystkie nowości >>

SmartUp TV - telewizja dla Twojego Hotelu

Internet na ekranie TV oraz telewizja interaktywna

SmartUpTV - inteligentne rozwiązania dla Twojego Hotelu

SmartUpTV – inteligentne rozwiązania dla Twojego Hotelu

System smartupbox został zaprojektowany specjalnie dla branży hotelowej!!!

Urządzenia w systemie, wykorzystują istniejącą sieć hotelową LAN lub WLAN i w łatwy sposób,bez szczególnej wiedzy fachowej, można je podłączyć i nimi zarządzać. Zintegrowany wzmacniacz regeneracyjny WLAN wzmacnia przesyłane sygnały i zapewnia stabilny oraz bezproblemowy przepływ danych w całej sieci hotelowej.

Be Smart - Go Forward

Dzięki smartuptv można w tani sposób zamienić każdy telewizor w Hotelu w nowoczesny Smart TV. Kompleksowe rozwiązanie, które składa się ze smartupbox'a, specjalnego pilota z wbudowaną klawiaturą QWERTY, oraz portalu mysmartup, oferuje jedyną w swoim rodzaju usługę serwisową: goście mogą korzystać z wszystkich zalet Internetu bezpośrednio w pokoju hotelowym, uzyskać dostęp w serwisie Apps do takich serwisów, jak Tagesschau.de, BBC player, FilmOnTV, lub do informacji hotelowych w każdym dowolnym języku.

smartTv

Inteligenta TV w pokoju hotelowym

smartTvPaństwa goście mogą korzysta ze wszystkich zalet Internetu bezpośrednio w pokoju hotelowym poprzez dostęp do serwisów Apps oraz ogromny wybór usług, informacji i rozrywki. Czatowanie, surfowanie, robienie zakupów - to wszystko można wygodnie wykonać przy użyciu telewizora w pokoju hotelowym. Goście hotelowi korzystają z publicznych ofert internetowych, jak informacja o rozkładzie jazdy, wskazówki dot. imprez, programy telewizyjne, magazyny informacyjne, mapy i usługi nawigacyjne lub informacje o prognozach pogody. Rozrywkę bez granic gwarantują opcjonalnie multimedialne filmy VoD.

Własne treści

smartTvJako właściciele Hotelu udostępniacie Państwo własne treści lub informujecie o specjalnych ofertach hotelowych. Przy tym zarządzacie Państwo i sterujecie wpisami wygodnie z jednego centralnego miejsca za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Wysyłacie Państwo wiadomości do pojedynczych urządzeń lub do wszystkich jednocześnie.

Szansa na dodatkowe obroty

smartTvsmartuptv oznacza w każdym przypadku wzbogacenie Państwa oferty. Otwiera zupełnie nowe możliwości uzyskiwania dochodów, dzięki którym refinansujecie Państwo koszty inwestycyjne lub generujecie dodatkowe zyski. Włączcie Państwo w to swoich partnerów biznesowych: zaprezentujcie ich stronę internetową na swoim Smart TV - za opłatą.

Pilot z klawiaturą i czujnikiem ruchu

smartTvJuż samo sterowanie to duże przeżycie! Innowacyjny pilot hotelowy Gyro pełni funkcję urządzenia kontrolnego. Pilot zawiera wysokiej jakości klawiaturę QWERTY, funkcję Gyro (czujnik ruchu) i dodatkowo steruje także odbiornikiem telewizyjnym, zależnie od modelu TV.

Filmy, zdjęcia i serwisy z telefonu na ekranie TV

smartTvHotel MediaShare nie wymaga żadnego dodatkowego sprzętu oraz kabli połączeniowych. Wszystko czego potrzebuje Gość, to jego telefon komórkowy (smart fon z Ios lub Androidem z bezpłatną aplikacją) oraz sieć WiFi. Gość łączy swój smartfon z TV i może prezentować swoje filmy i zdjęcia oraz dodatkowe treści ze specjalnych serwisów, bezpośrednio na dużym ekranie TV !!!

Wzmocnienie sieci bezprzewodowej

smartTvsmartupbox został zaprojektowany specjalnie dla branży hotelowej! System ten wykorzystuje istniejącą sieć LAN lub WLAN i w łatwy sposób, bez szczególnej wiedzy fachowej, można go podłączyć i nim zarządzać. Zintegrowany wzmacniacz regeneracyjny WLAN wzmacnia zasięg działania sieci bezprzewodowej. System smartupbox rozszerza w ten sposób połączenia LAN o połączenia WLAN.

Instalacja ? Ogranicz koszty - zrób to sam !

smartTvWystarczy tylko przykręcić smartupbox razem ze znajdującym się w zestawie uchwytem z tyłu telewizora. Dzięki niewielkim rozmiarom smartupbox szerokość telewizora prawie nie ulega zmianie. Na koniec wystarczy podłączyć smartupbox przy pomocy złącza HDMI do odbiornika telewizyjnego. Asystent instalacyjny prowadzi etapami przez menu instalacji.

Sprawdzone rozwiązania - system Android

smartTvŁatwą i przyjazna obsługa dzięki systemowi Android - taki jak stosowany jest w smartfonach lub w Google TV.

Zabezpieczony, mały i wytrzymały

smartTvsmartupbox jest zabezpieczony przed kradzieżą, ponieważ jest na stałe połączony z obudową odbiornika telewizyjnego. Jest mały (104mm x 99mm x 25mm), nie rzucający się w oczy, ale bardzo funkcjonalny. Stała eksploatacja w Hotelu ? W tym celu został stworzony!

Wygodny do kontrolowania

smartTvW szczególnie prosty sposób można monitorować pojedyncze urządzenia - status działania każdego z urządzeń można monitorować zdalnie za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Zarządzenie treścią przez Internet

smartTvWygodnie, z każdego miejsca z dostępem do Internetu, można sterować i zarządzać treścią przez swoją przeglądarkę internetową. Istnieje możliwość wysyłania wiadomości do wszystkich pokojów hotelowych jednocześnie np. Dzisiaj mecz piłki nożnej na żywo: wielki ekran w barze, lub tylko do pojedynczych osób np. Pana taksówka czeka od godz. 13.00.

Wypróbuj teraz

smartTvJuż teraz wypróbuj bezpłatnie smartuptv w swoim Hotelu. Umów się na bezpłatną prezentację i przekonaj się jak łatwo Twój Hotel może być Smart.

smartTv