NOWOŚCI

ZMIANA ADRESU SIEDZBY WITPOL II

Od dnia 01 Lipca 2015, znajdujemy si? w nowym biurze.

Telewizja Cyfrowa DVB-T

Przygotuj swój Hotel do odbioru nowoczesnej, naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.

Najnowszy system SMART TV

Rewelecyjny system telewizji informacyjnej oraz internetu na ekranie TV bez abonamentów i op?at miesi?cznych jest ju? dost?pny w Polsce !!!
wszystkie nowości >>

System Cyfrowej Telewizji Hotelowej NTC DVB-T / SAT-TV

System Cyfrowej Telewizji Hotelowej NTC DVB-T / SAT-TV

Oferujemy Państwu najnowsze rozwiązania technologiczne, związane z budową, modernizacją i obsługą cyfrowej telewizyjnej sieci hotelowej.

W dzisiejszym świecie, gdzie najważniejszy jest dostęp do szybkiej i rzetelnej informacji, nie może zabraknąć najwyższej jakości cyfrowego sygnału telewizyjnego w pokojach hotelowych. Dostarczamy oraz wykonujemy kompleksową instalację do odbioru i transmisji programów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych DVB-T, oraz z innych źródeł, np. kamery CCTV, odtwarzacze DVD. Player'y HD.

Nasza kompleksowa oferta przeznaczona jest zarówno dla małych, średnich jak też bardzo dużych obiektów i obejmuje, m.in.: profesjonalne anteny satelitarne, profesjonalne anteny naziemne odporne na zakłócenia z sygnału LTE, profesjonalne stacje czołowe oraz wzmacniacze z możliwością ich zdalnej kontroli i nadzoru.

Przykładowa lista programów niekodowanych* naziemnych DVB-T, jaką możemy zaproponować dla Hoteli, obejmuje:

lista programów
dodatkowe kanały

Oczywiście, do kanałów niekodowanych, możemy dołączyć również kanały kodowane, tzw. PREMIUM, m.in.:

kanały premium

W naszych rozwiązaniach, stosujemy produkty najwyżej jakości, wykonywane przez jednego z największych europejskich Producentów, tj. hiszpańską firmę TLEVES.

televes

Televes jest wiodącą, globalną firmą skupioną na projektowaniu, rozwoju i produkcji urządzeń do dystrybucji usług telekomunikacyjnych w domach oraz budynkach użyteczności publicznej hotele, firmy, przedsiębiorstwa, szkoły, apartamenty, szpitale, etc.).

Siedziba firmy mieści się w Santiago de Compostela (Hiszpania), gdzie znajdują się najnowocześniejsze zakłady produkcyjne. W swojej ofercie produkcyjnej, Televes posiada cały wachlarz produktów niezbędnych do prawidłowego zbudowania, wykonania i nadzoru profesjonalnych systemów telewizyjnych: anteny naziemne, profesjonalne mierniki sygnału, nowoczesne stacje czołowe, wzmacniacze antenowe i budynkowe, kable, złącza oraz gniazda montażowe.

Televes to synonim rozwiązania "One-Stop-Shop", pozwalającego na dostarczenie sygnału telewizyjnego do środowiska dowolnego Odbiorcy.

Przykładowe zdjęcia stosowanych produktów Televes

przykłady produktów televes
pliki pdf